Season 7 Regular
OASIS#7SG
4.4
2.3
2.3
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | RIGS | W 89–59 | 0.0 | 2.0 | 3.0 |
| 10.25 | NAND | W 87–77 | 8.0 | 3.0 | 2.0 |
| 10.17 | MBDA | W 74–63 | 13.0 | 4.0 | 1.0 |
| 10.11 | ATLA | W 83–74 | 8.0 | 1.0 | 5.0 |
| 10.03 | GOVI | L 66–73 | 2.0 | 5.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 6.2 (улирлын дундаж 4.4, +1.8); REB дунджаар 3.0 (улирлын дундаж 2.3, +0.8); AST дунджаар 2.2 (улирлын дундаж 2.3, улирлын түвшинд).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 4.4 | 2.3 | 2.3 | 1.0 | 0.1 | 40.0% |
· лигийн жишиг
P38
Оноо / тоглолт · 4.4 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P36
Самбар / тоглолт · 2.3 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P89
Дамжуулалт / тоглолт · 2.3 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P47
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 45.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P48
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 88.8-р хувь · Зөрүү 26.7
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 36.2-р хувь · Зөрүү -21.6
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 37.9-р хувь · Зөрүү -17.3
| 10.31 | RIGS | W · 89–59 | 15:13 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | 0/0 | 3.0 | +12 | — | — |
| 10.25 | NAND | W · 87–77 | 16:57 | 8.0 | 3.0 | 2.0 | 3/6 | 9.0 | +5 | — | — |
| 10.17 | BEAS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.17 | MBDA | W · 74–63 | 16:52 | 13.0 | 4.0 | 1.0 | 5/7 | 14.0 | +9 | — | — |
| 10.11 | ATLA | W · 83–74 | 16:34 | 8.0 | 1.0 | 5.0 | 2/4 | 10.0 | +1 | — | — |
| 10.03 | SUNS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.03 | GOVI | L · 66–73 | 9:56 | 2.0 | 5.0 | 0.0 | 1/3 | 6.0 | -5 | — | — |
| 09.27 | ERKH | W · 67–59 | 8:00 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | 0/3 | 2.0 | +2 | — | — |
| 09.27 | STEP | W · 86–36 | 8:00 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0/2 | 0.0 | +2 | — | — |
| 09.19 | PRIM | W · 64–52 | 8:00 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 2/7 | 4.0 | +11 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 47.7% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P47
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.1 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 13 · 10-р сарын 17