Season 7 Regular
5.9
2.4
1.0
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.17 | BEAS | W 80–59 | 5.0 | 3.0 | 3.0 |
| 10.17 | MBDA | W 74–63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.11 | ATLA | W 83–74 | 12.0 | 4.0 | 2.0 |
| 10.03 | SUNS | W 82–77 | 0.0 | 0.0 | 1.0 |
| 10.03 | GOVI | L 66–73 | 11.0 | 4.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 5.6 (улирлын дундаж 5.9, -0.3); REB дунджаар 2.2 (улирлын дундаж 2.4, -0.2); AST дунджаар 1.2 (улирлын дундаж 1.0, +0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 5.9 | 2.4 | 1.0 | 0.3 | 0.3 | 47.9% |
· лигийн жишиг
P54
Оноо / тоглолт · 5.9 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P38
Самбар / тоглолт · 2.4 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P53
Дамжуулалт / тоглолт · 1.0 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P88
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 57.3% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P78
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 87.9-р хувь · Зөрүү 37.9
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 77.6-р хувь · Зөрүү 28.5
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 37.9-р хувь · Зөрүү -19.9
| 10.31 | RIGS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.25 | NAND | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.17 | BEAS | W · 80–59 | 12:02 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 2/4 | 7.0 | +4 | — | — |
| 10.17 | MBDA | W · 74–63 | 3:29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | -2 | — | — |
| 10.11 | ATLA | W · 83–74 | 19:21 | 12.0 | 4.0 | 2.0 | 5/6 | 19.0 | +4 | — | — |
| 10.03 | SUNS | W · 82–77 | 1:04 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0/0 | 1.0 | +3 | — | — |
| 10.03 | GOVI | L · 66–73 | 26:02 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 4/11 | 6.0 | -3 | — | — |
| 09.27 | ERKH | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.27 | STEP | W · 86–36 | 7:36 | 8.0 | 1.0 | 0.0 | 4/5 | 8.0 | +13 | — | — |
| 09.19 | PRIM | W · 64–52 | 14:15 | 10.0 | 5.0 | 1.0 | 3/7 | 10.0 | +6 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 56.3% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P52
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.5 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 12 · 10-р сарын 11