Season 7 Regular
MBDA THUNDER#44SF
3.6
1.9
1.3
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.25 | BEAS | W 104–63 | 3.0 | 3.0 | 3.0 |
| 10.11 | SUNS | W 61–50 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
| 10.11 | GOVI | W 76–72 | 2.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.03 | ERKH | L 46–57 | 0.0 | 3.0 | 2.0 |
| 09.27 | STEP | W 78–71 | 2.0 | 1.0 | 2.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 1.4 (улирлын дундаж 3.6, -2.2); REB дунджаар 1.8 (улирлын дундаж 1.9, -0.1); AST дунджаар 1.4 (улирлын дундаж 1.3, +0.1).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 3.6 | 1.9 | 1.3 | 0.5 | 0.0 | 28.6% |
· лигийн жишиг
P34
Оноо / тоглолт · 3.6 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P26
Самбар / тоглолт · 1.9 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P66
Дамжуулалт / тоглолт · 1.3 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P15
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 32.7% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P11
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 11.2-р хувь · Зөрүү -37.9
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 14.7-р хувь · Зөрүү -35.3
| 10.31 | NAND | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.25 | BEAS | W · 104–63 | 16:00 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 1/5 | 5.0 | +34 | — | — |
| 10.17 | OASI | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.17 | ATLA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.11 | SUNS | W · 61–50 | 6:46 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | — | — |
| 10.11 | GOVI | W · 76–72 | 8:08 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0/4 | -3.0 | -4 | — | — |
| 10.03 | ERKH | L · 46–57 | 21:34 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | 0/8 | -3.0 | -5 | — | — |
| 09.27 | STEP | W · 78–71 | 10:01 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1/1 | 3.0 | +11 | — | — |
| 09.27 | PRIM | W · 66–59 | 13:23 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0/7 | -4.0 | 0 | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 65–59 | 16:26 | 9.0 | 3.0 | 1.0 | 4/6 | 10.0 | +8 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 35.2% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P19
Үр ашгийн үзүүлэлт · 2.7 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 13 · 9-р сарын 13