Season 7 Regular
BEASTS#25C
6.8
4.8
1.7
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.11 | PRIM | L 56–59 | 11.0 | 7.0 | 2.0 |
| 10.03 | ATLA | L 51–54 | 4.0 | 6.0 | 3.0 |
| 10.03 | CHEF | L 62–77 | 17.0 | 5.0 | 0.0 |
| 09.27 | GOVI | L 68–91 | 1.0 | 2.0 | 1.0 |
| 09.19 | RIGS | L 56–75 | 2.0 | 1.0 | 1.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 7.0 (улирлын дундаж 6.8, +0.2); REB дунджаар 4.2 (улирлын дундаж 4.8, -0.6); AST дунджаар 1.4 (улирлын дундаж 1.7, -0.3).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6.8 | 4.8 | 1.7 | 0.2 | 0.5 | 40.0% |
· лигийн жишиг
—
Оноо / тоглолт · 6.8 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
—
Самбар / тоглолт · 4.8 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
—
Дамжуулалт / тоглолт · 1.7 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
—
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 40.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
—
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
| 10.11 | PRIM | L · 56–59 | 23:38 | 11.0 | 7.0 | 2.0 | 4/8 | 14.0 | -3 | — | — |
| 10.03 | ATLA | L · 51–54 | 20:25 | 4.0 | 6.0 | 3.0 | 1/7 | 1.0 | +1 | 0 | 0 |
| 10.03 | CHEF | L · 62–77 | 28:23 | 17.0 | 5.0 | 0.0 | 6/9 | 16.0 | -15 | — | — |
| 09.27 | GOVI | L · 68–91 | 21:44 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0/4 | -4.0 | -24 | — | — |
| 09.19 | RIGS | L · 56–75 | 13:57 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0/1 | -2.0 | -12 | — | — |
| 09.19 | SUNS | L · 55–67 | 17:18 | 6.0 | 8.0 | 3.0 | 2/4 | 11.0 | -3 | — | — |
| 09.13 | NAND | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 46.3% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
—
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 17 · 10-р сарын 3