Season 7 Regular
SUNS#14SF
8.0
2.3
1.4
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.25 | PRIM | W 76–59 | 4.0 | 5.0 | 3.0 |
| 10.25 | CHEF | L 68–74 | 9.0 | 0.0 | 2.0 |
| 10.17 | RIGS | W 75–70 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.11 | NAND | L 62–76 | 4.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.11 | MBDA | L 50–61 | 16.0 | 2.0 | 1.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 6.6 (улирлын дундаж 8.0, -1.4); REB дунджаар 1.8 (улирлын дундаж 2.2, -0.4); AST дунджаар 1.2 (улирлын дундаж 1.4, -0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8.0 | 2.3 | 1.4 | 0.4 | 0.7 | 45.8% |
· лигийн жишиг
P70
Оноо / тоглолт · 8.0 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P36
Самбар / тоглолт · 2.3 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P71
Дамжуулалт / тоглолт · 1.4 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P70
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 50.8% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P76
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 75.9-р хувь · Зөрүү 26.8
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 69.8-р хувь · Зөрүү 19.8
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 36.2-р хувь · Зөрүү -21.6
| 10.25 | PRIM | W · 76–59 | 15:09 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 2/6 | 8.0 | +10 | — | — |
| 10.25 | CHEF | L · 68–74 | 16:15 | 9.0 | 0.0 | 2.0 | 4/6 | 8.0 | +8 | — | — |
| 10.17 | RIGS | W · 75–70 | 7:41 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0/2 | -2.0 | -5 | — | — |
| 10.11 | NAND | L · 62–76 | 11:54 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 1/4 | 1.0 | -3 | — | — |
| 10.11 | MBDA | L · 50–61 | 22:15 | 16.0 | 2.0 | 1.0 | 5/9 | 14.0 | -8 | — | — |
| 10.03 | OASI | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.27 | ATLA | W · 62–54 | 21:31 | 14.0 | 2.0 | 3.0 | 3/7 | 13.0 | +7 | — | — |
| 09.19 | GOVI | L · 54–65 | 22:59 | 13.0 | 4.0 | 1.0 | 6/12 | 14.0 | -5 | — | — |
| 09.19 | BEAS | W · 67–55 | 13:03 | 10.0 | 4.0 | 3.0 | 3/7 | 13.0 | +9 | — | — |
| 09.13 | ERKH | L · 41–59 | 3:30 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0/0 | 3.0 | -2 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 55.7% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P66
Үр ашгийн үзүүлэлт · 8.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 16 · 10-р сарын 11