Season 7 Regular
4.5
5.2
0.4
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.25 | PRIM | W 76–59 | 7.0 | 10.0 | 1.0 |
| 10.25 | CHEF | L 68–74 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.17 | RIGS | W 75–70 | 5.0 | 5.0 | 0.0 |
| 10.11 | NAND | L 62–76 | 7.0 | 6.0 | 2.0 |
| 10.03 | OASI | L 77–82 | 8.0 | 0.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 5.4 (улирлын дундаж 4.5, +0.9); REB дунджаар 4.4 (улирлын дундаж 5.3, -0.8); AST дунджаар 0.6 (улирлын дундаж 0.4, +0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 4.5 | 5.2 | 0.4 | 0.8 | 0.5 | 36.6% |
· лигийн жишиг
P41
Оноо / тоглолт · 4.5 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P91
Самбар / тоглолт · 5.2 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P19
Дамжуулалт / тоглолт · 0.4 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P31
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 40.2% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P38
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 90.5-р хувь · Зөрүү 32.7
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 19.0-р хувь · Зөрүү -43.1
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 31.0-р хувь · Зөрүү -19.0
| 10.25 | PRIM | W · 76–59 | 17:54 | 7.0 | 10.0 | 1.0 | 3/4 | 19.0 | +6 | — | — |
| 10.25 | CHEF | L · 68–74 | 7:12 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0/0 | 2.0 | -4 | — | — |
| 10.17 | RIGS | W · 75–70 | 8:25 | 5.0 | 5.0 | 0.0 | 1/3 | 5.0 | -8 | — | — |
| 10.11 | NAND | L · 62–76 | 22:38 | 7.0 | 6.0 | 2.0 | 1/1 | 14.0 | -13 | — | — |
| 10.11 | MBDA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.03 | OASI | L · 77–82 | 11:36 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 3/10 | -2.0 | -5 | — | — |
| 09.27 | ATLA | W · 62–54 | 18:57 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 2/4 | 6.0 | -8 | — | — |
| 09.19 | GOVI | L · 54–65 | 21:08 | 2.0 | 13.0 | 0.0 | 1/7 | 8.0 | -9 | — | — |
| 09.19 | BEAS | W · 67–55 | 14:50 | 2.0 | 5.0 | 0.0 | 1/4 | 2.0 | +5 | — | — |
| 09.13 | ERKH | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 44.0% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P58
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.8 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 8 · 10-р сарын 3