Season 7 Regular
2.8
3.0
1.3
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | NAND | W 68–54 | 8.0 | 0.0 | 1.0 |
| 10.25 | BEAS | W 104–63 | 0.0 | 2.0 | 2.0 |
| 10.17 | OASI | L 63–74 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.17 | ATLA | W 68–64 | 5.0 | 5.0 | 0.0 |
| 09.19 | CHEF | W 65–59 | 2.0 | 6.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 3.0 (улирлын дундаж 2.8, +0.2); REB дунджаар 2.8 (улирлын дундаж 3.0, -0.2); AST дунджаар 0.6 (улирлын дундаж 1.3, -0.7).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 2.8 | 3.0 | 1.3 | 0.8 | 0.0 | 40.0% |
· лигийн жишиг
—
Оноо / тоглолт · 2.8 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
—
Самбар / тоглолт · 3.0 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
—
Дамжуулалт / тоглолт · 1.3 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
—
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 46.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
—
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
| 10.31 | NAND | W · 68–54 | 11:20 | 8.0 | 0.0 | 1.0 | 3/5 | 6.0 | +7 | — | — |
| 10.25 | BEAS | W · 104–63 | 14:20 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 0/3 | 1.0 | +6 | — | — |
| 10.17 | OASI | L · 63–74 | 5:05 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | +1 | — | — |
| 10.17 | ATLA | W · 68–64 | 10:46 | 5.0 | 5.0 | 0.0 | 1/2 | 9.0 | +1 | — | — |
| 10.11 | SUNS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.11 | GOVI | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.03 | ERKH | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.27 | STEP | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.27 | PRIM | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 65–59 | 12:23 | 2.0 | 6.0 | 0.0 | 1/2 | 9.0 | -7 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 51.5% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
—
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.1 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 8 · 10-р сарын 31