Season 7 Regular
MBDA THUNDER#2C
3.1
3.9
0.1
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | NAND | W 68–54 | 2.0 | 4.0 | 0.0 |
| 10.17 | OASI | L 63–74 | 7.0 | 2.0 | 0.0 |
| 10.17 | ATLA | W 68–64 | 4.0 | 6.0 | 0.0 |
| 10.11 | SUNS | W 61–50 | 0.0 | 11.0 | 1.0 |
| 10.11 | GOVI | W 76–72 | 0.0 | 4.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 2.6 (улирлын дундаж 3.1, -0.5); REB дунджаар 5.4 (улирлын дундаж 3.9, +1.5); AST дунджаар 0.2 (улирлын дундаж 0.1, +0.1).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3.1 | 3.9 | 0.1 | 0.8 | 0.1 | 39.4% |
· лигийн жишиг
P31
Оноо / тоглолт · 3.1 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P75
Самбар / тоглолт · 3.9 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P6
Дамжуулалт / тоглолт · 0.1 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P29
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 39.4% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P28
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 75.0-р хувь · Зөрүү 17.2
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 6.0-р хувь · Зөрүү -56.1
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 31.0-р хувь · Зөрүү -24.2
| Г10.31 | NAND | W · 68–54 | 17:06 | 2.0 | 4.0 | 0.0 | 1/2 | 5.0 | +14 | — | — |
| Г10.25 | BEAS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| Г10.17 | OASI | L · 63–74 | 21:50 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 3/6 | 7.0 | -8 | — | — |
| Г10.17 | ATLA | W · 68–64 | 19:41 | 4.0 | 6.0 | 0.0 | 1/7 | 0.0 | -2 | — | — |
| Г10.11 | SUNS | W · 61–50 | 16:43 | 0.0 | 11.0 | 1.0 | 0/1 | 11.0 | 0 | — | — |
| Г10.11 | GOVI | W · 76–72 | 12:01 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0/1 | 1.0 | -1 | — | — |
| Г10.03 | ERKH | L · 46–57 | 14:04 | 6.0 | 4.0 | 0.0 | 3/5 | 9.0 | 0 | — | — |
| Г09.27 | STEP | W · 78–71 | 5:54 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | -7 | — | — |
| Г09.27 | PRIM | W · 66–59 | 9:13 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 3/5 | 8.0 | -2 | — | — |
| Г09.19 | CHEF | W · 65–59 | 3:34 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1/2 | 1.0 | -1 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 41.9% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P37
Үр ашгийн үзүүлэлт · 4.6 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 7 · 10-р сарын 17