Season 7 Regular
4.5
2.3
2.5
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | CHEF | L 67–81 | 9.0 | 5.0 | 1.0 |
| 10.25 | NAND | L 58–78 | 2.0 | 1.0 | 3.0 |
| 10.25 | RIGS | L 56–68 | 8.0 | 3.0 | 1.0 |
| 10.17 | MBDA | L 64–68 | 3.0 | 1.0 | 3.0 |
| 10.11 | OASI | L 74–83 | 8.0 | 3.0 | 5.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 6.0 (улирлын дундаж 4.5, +1.5); REB дунджаар 2.6 (улирлын дундаж 2.3, +0.3); AST дунджаар 2.6 (улирлын дундаж 2.5, +0.1).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 4.5 | 2.3 | 2.5 | 0.9 | 0.0 | 26.6% |
· лигийн жишиг
P41
Оноо / тоглолт · 4.5 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P36
Самбар / тоглолт · 2.3 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P91
Дамжуулалт / тоглолт · 2.5 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P13
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 32.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P9
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 90.5-р хувь · Зөрүү 28.4
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 8.6-р хувь · Зөрүү -40.5
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 12.9-р хувь · Зөрүү -37.1
| 10.31 | CHEF | L · 67–81 | 32:00 | 9.0 | 5.0 | 1.0 | 4/11 | 4.0 | -14 | — | — |
| 10.25 | NAND | L · 58–78 | 13:28 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 1/10 | -3.0 | -8 | — | — |
| 10.25 | RIGS | L · 56–68 | 21:33 | 8.0 | 3.0 | 1.0 | 3/7 | 9.0 | -2 | — | — |
| 10.17 | MBDA | L · 64–68 | 17:57 | 3.0 | 1.0 | 3.0 | 1/6 | -1.0 | -1 | — | — |
| 10.11 | OASI | L · 74–83 | 23:17 | 8.0 | 3.0 | 5.0 | 3/7 | 10.0 | -4 | — | — |
| 10.03 | GOVI | L · 46–68 | 20:24 | 0.0 | 1.0 | 6.0 | 0/4 | 1.0 | -7 | 0 | 0 |
| 10.03 | BEAS | W · 54–51 | 22:19 | 8.0 | 1.0 | 2.0 | 3/7 | 5.0 | +9 | 0 | 0 |
| 09.27 | SUNS | L · 54–62 | 9:17 | 1.0 | 5.0 | 1.0 | 0/4 | 3.0 | -15 | — | — |
| 09.27 | ERKH | L · 63–68 | 18:54 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 2/6 | 2.0 | +2 | — | — |
| 09.19 | STEP | W · 75–54 | 16:00 | 5.0 | 2.0 | 2.0 | 2/5 | 6.0 | +18 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 33.1% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P28
Үр ашгийн үзүүлэлт · 3.4 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 9 · 10-р сарын 31