Season 7 Regular
11.2
4.6
0.8
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.25 | PRIM | W 76–59 | 9.0 | 2.0 | 2.0 |
| 10.25 | CHEF | L 68–74 | 14.0 | 7.0 | 0.0 |
| 10.17 | RIGS | W 75–70 | 12.0 | 8.0 | 1.0 |
| 10.11 | NAND | L 62–76 | 13.0 | 6.0 | 1.0 |
| 10.11 | MBDA | L 50–61 | 3.0 | 1.0 | 1.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 10.2 (улирлын дундаж 11.2, -1.0); REB дунджаар 4.8 (улирлын дундаж 4.6, +0.2); AST дунджаар 1.0 (улирлын дундаж 0.8, +0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 11.2 | 4.6 | 0.8 | 0.4 | 0.2 | 39.8% |
· лигийн жишиг
P88
Оноо / тоглолт · 11.2 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P83
Самбар / тоглолт · 4.6 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P42
Дамжуулалт / тоглолт · 0.8 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P69
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 50.5% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P63
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 87.9-р хувь · Зөрүү 32.7
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 82.8-р хувь · Зөрүү 25.0
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 42.2-р хувь · Зөрүү -19.9
| 10.25 | PRIM | W · 76–59 | 12:56 | 9.0 | 2.0 | 2.0 | 4/9 | 8.0 | +14 | — | — |
| 10.25 | CHEF | L · 68–74 | 18:48 | 14.0 | 7.0 | 0.0 | 4/10 | 9.0 | 0 | — | — |
| 10.17 | RIGS | W · 75–70 | 21:38 | 12.0 | 8.0 | 1.0 | 4/11 | 13.0 | +11 | — | — |
| 10.11 | NAND | L · 62–76 | 14:25 | 13.0 | 6.0 | 1.0 | 5/12 | 12.0 | -2 | — | — |
| 10.11 | MBDA | L · 50–61 | 17:00 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1/8 | -1.0 | -8 | — | — |
| 10.03 | OASI | L · 77–82 | 22:34 | 10.0 | 2.0 | 0.0 | 3/11 | 5.0 | -1 | — | — |
| 09.27 | ATLA | W · 62–54 | 18:36 | 19.0 | 6.0 | 1.0 | 9/17 | 17.0 | +28 | — | — |
| 09.19 | GOVI | L · 54–65 | 23:08 | 7.0 | 7.0 | 2.0 | 2/9 | 6.0 | -3 | — | — |
| 09.19 | BEAS | W · 67–55 | 19:42 | 17.0 | 4.0 | 0.0 | 6/11 | 15.0 | 0 | — | — |
| 09.13 | ERKH | L · 41–59 | 18:49 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 3/5 | 7.0 | -17 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 51.5% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P73
Үр ашгийн үзүүлэлт · 9.1 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 19 · 9-р сарын 27