Season 7 Regular
HUMAN WARRIORS#10G
1.9
1.9
1.3
Сүүлийн 5 тоглолт
| 11.01 | PLUT | W 72–66 | 0.0 | 2.0 | 1.0 |
| 10.24 | VENU | W 94–68 | 5.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.24 | NEPT | L 66–70 | 2.0 | 4.0 | 1.0 |
| 10.18 | ERDE | W 77–50 | 3.0 | 2.0 | 2.0 |
| 10.04 | RIGO | L 55–59 | 0.0 | 0.0 | 2.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 2.0 (улирлын дундаж 1.9, +0.1); REB дунджаар 1.8 (улирлын дундаж 1.9, -0.1); AST дунджаар 1.2 (улирлын дундаж 1.3, -0.1).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 1.9 | 1.9 | 1.3 | 0.6 | 0.0 | 46.2% |
· лигийн жишиг
P18
Оноо / тоглолт · 1.9 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P26
Самбар / тоглолт · 1.9 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P66
Дамжуулалт / тоглолт · 1.3 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P91
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 57.7% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P60
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 90.5-р хувь · Зөрүү 40.5
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 18.1-р хувь · Зөрүү -37.1
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 25.9-р хувь · Зөрүү -31.9
| 11.01 | PLUT | W · 72–66 | 15:41 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | 0/0 | 2.0 | -1 | — | — |
| 10.24 | VENU | W · 94–68 | 8:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 2/2 | 6.0 | +8 | — | — |
| 10.24 | NEPT | L · 66–70 | 8:00 | 2.0 | 4.0 | 1.0 | 0/1 | 4.0 | -7 | — | — |
| 10.18 | ERDE | W · 77–50 | 16:00 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 1/2 | 6.0 | +17 | — | — |
| 10.04 | RIGO | L · 55–59 | 8:00 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0/1 | 1.0 | +2 | — | — |
| 09.26 | ANUB | W · 68–61 | 14:13 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0/1 | -1.0 | +8 | — | — |
| 09.20 | NOVA | W · 51–46 | 14:08 | 5.0 | 6.0 | 0.0 | 2/3 | 4.0 | +4 | — | — |
| 09.20 | EART | W · 50–46 | 12:42 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0/0 | 2.0 | -2 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 50.7% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P22
Үр ашгийн үзүүлэлт · 3.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 5 · 9-р сарын 20