Season 7 Regular
RIGS#41SF
5.9
1.5
0.4
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | OASI | L 59–89 | 7.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.25 | ATLA | W 68–56 | 5.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.25 | GOVI | L 54–64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.11 | STEP | W 78–61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.03 | PRIM | W 57–44 | 7.0 | 1.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 3.8 (улирлын дундаж 5.9, -2.1); REB дунджаар 0.4 (улирлын дундаж 1.4, -1.0); AST дунджаар 0.0 (улирлын дундаж 0.4, -0.4).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5.9 | 1.5 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 41.5% |
· лигийн жишиг
P54
Оноо / тоглолт · 5.9 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P17
Самбар / тоглолт · 1.5 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P19
Дамжуулалт / тоглолт · 0.4 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P72
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 51.9% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P71
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 70.7-р хувь · Зөрүү 21.6
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 71.6-р хувь · Зөрүү 21.6
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 19.0-р хувь · Зөрүү -43.1
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 17.2-р хувь · Зөрүү -40.6
| 10.31 | OASI | L · 59–89 | 16:26 | 7.0 | 1.0 | 0.0 | 3/8 | 2.0 | -16 | — | — |
| 10.25 | ATLA | W · 68–56 | 8:00 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 2/3 | 4.0 | +6 | — | — |
| 10.25 | GOVI | L · 54–64 | 8:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/3 | -3.0 | -9 | — | — |
| 10.17 | SUNS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.11 | ERKH | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.11 | STEP | W · 78–61 | 2:30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | -1 | — | — |
| 10.03 | PRIM | W · 57–44 | 16:00 | 7.0 | 1.0 | 0.0 | 3/9 | 3.0 | +17 | 0 | 0 |
| 09.27 | CHEF | W · 62–58 | 10:01 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2/3 | 4.0 | -8 | — | — |
| 09.19 | NAND | W · 75–71 | 8:00 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0/1 | 1.0 | -4 | — | — |
| 09.19 | BEAS | W · 75–56 | 11:33 | 4.0 | 4.0 | 0.0 | 2/6 | 3.0 | -12 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 54.3% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P42
Үр ашгийн үзүүлэлт · 5.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 26 · 9-р сарын 13
20+ оноо: 1