Season 7 Regular
7.9
7.9
1.8
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | ANUB | L 31–70 | 8.0 | 5.0 | 0.0 |
| 10.24 | NOVA | L 55–101 | 8.0 | 10.0 | 3.0 |
| 10.10 | PLUT | L 56–63 | 10.0 | 13.0 | 4.0 |
| 10.04 | NEPT | L 72–87 | 5.0 | 7.0 | 2.0 |
| 10.04 | VENU | W 69–68 | 14.0 | 6.0 | 1.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 9.0 (улирлын дундаж 7.9, +1.1); REB дунджаар 8.2 (улирлын дундаж 7.9, +0.3); AST дунджаар 2.0 (улирлын дундаж 1.8, +0.3).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 7.9 | 7.9 | 1.8 | 0.8 | 0.3 | 38.5% |
· лигийн жишиг
P68
Оноо / тоглолт · 7.9 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P98
Самбар / тоглолт · 7.9 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P82
Дамжуулалт / тоглолт · 1.8 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P34
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 41.7% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P37
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 98.3-р хувь · Зөрүү 40.5
Үр ашгийн үзүүлэлт
Үр ашгийн үзүүлэлт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 72.4-р хувь · Зөрүү 20.7
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 33.6-р хувь · Зөрүү -16.4
| 10.31 | ANUB | L · 31–70 | 24:00 | 8.0 | 5.0 | 0.0 | 3/10 | 3.0 | -27 | — | — |
| 10.24 | NOVA | L · 55–101 | 32:00 | 8.0 | 10.0 | 3.0 | 2/11 | -1.0 | -46 | — | — |
| 10.18 | HUMA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.10 | PLUT | L · 56–63 | 23:59 | 10.0 | 13.0 | 4.0 | 3/9 | 17.0 | -8 | — | — |
| 10.04 | NEPT | L · 72–87 | 22:16 | 5.0 | 7.0 | 2.0 | 2/7 | 7.0 | -6 | — | — |
| 10.04 | VENU | W · 69–68 | 24:00 | 14.0 | 6.0 | 1.0 | 6/10 | 17.0 | +7 | — | — |
| 09.26 | HERA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.20 | AUGM | L · 60–63 | 24:00 | 7.0 | 11.0 | 3.0 | 3/7 | 12.0 | -12 | — | — |
| 09.20 | MUNK | W · 52–50 | 16:06 | 4.0 | 5.0 | 1.0 | 2/4 | 8.0 | -3 | — | — |
| 09.13 | RIGO | L · 57–64 | 13:44 | 7.0 | 6.0 | 0.0 | 3/4 | 8.0 | -12 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 43.7% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P72
Үр ашгийн үзүүлэлт · 9.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 14 · 10-р сарын 4