Season 7 Regular
5.0
2.3
0.8
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | MBDA | L 54–68 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 10.25 | OASI | L 77–87 | 7.0 | 4.0 | 1.0 |
| 10.25 | ATLA | W 78–58 | 10.0 | 2.0 | 3.0 |
| 10.17 | GOVI | W 68–63 | 3.0 | 2.0 | 0.0 |
| 10.11 | ERKH | L 59–70 | 1.0 | 2.0 | 1.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 4.2 (улирлын дундаж 5.0, -0.8); REB дунджаар 2.2 (улирлын дундаж 2.4, -0.2); AST дунджаар 1.0 (улирлын дундаж 0.8, +0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 5.0 | 2.3 | 0.8 | 0.1 | 0.0 | 45.2% |
· лигийн жишиг
P47
Оноо / тоглолт · 5.0 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P36
Самбар / тоглолт · 2.3 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P42
Дамжуулалт / тоглолт · 0.8 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P68
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 50.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P56
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 68.1-р хувь · Зөрүү 18.1
Үр ашгийн үзүүлэлт
Үр ашгийн үзүүлэлт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 25.9-р хувь · Зөрүү -25.8
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 36.2-р хувь · Зөрүү -21.6
| 10.31 | MBDA | L · 54–68 | 12:40 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0/3 | -6.0 | -4 | — | — |
| 10.25 | OASI | L · 77–87 | 10:14 | 7.0 | 4.0 | 1.0 | 2/6 | 4.0 | -4 | — | — |
| 10.25 | ATLA | W · 78–58 | 14:06 | 10.0 | 2.0 | 3.0 | 5/7 | 12.0 | +11 | — | — |
| 10.17 | GOVI | W · 68–63 | 15:31 | 3.0 | 2.0 | 0.0 | 1/4 | 0.0 | -7 | — | — |
| 10.11 | ERKH | L · 59–70 | 7:11 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | — | — |
| 10.11 | SUNS | W · 76–62 | 13:10 | 8.0 | 5.0 | 0.0 | 3/5 | 7.0 | +2 | — | — |
| 10.03 | STEP | W · 76–72 | 6:14 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1/1 | 3.0 | +3 | — | — |
| 09.27 | PRIM | W · 71–67 | 15:10 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 1/2 | 2.0 | +12 | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 70–67 | 11:36 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1/5 | -1.0 | +7 | — | — |
| 09.19 | RIGS | L · 71–75 | 19:06 | 13.0 | 2.0 | 1.0 | 4/8 | 9.0 | +2 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 50.1% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P26
Үр ашгийн үзүүлэлт · 3.2 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 13 · 9-р сарын 19