Season 7 Regular
5.3
5.4
0.2
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.18 | HERA | L 55–62 | 7.0 | 7.0 | 0.0 |
| 10.18 | ANUB | L 63–72 | 4.0 | 5.0 | 0.0 |
| 10.10 | NOVA | W 65–64 | 2.0 | 4.0 | 1.0 |
| 10.10 | EART | L 66–80 | 8.0 | 10.0 | 0.0 |
| 10.04 | HUMA | W 59–55 | 6.0 | 3.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 5.4 (улирлын дундаж 5.3, +0.1); REB дунджаар 5.8 (улирлын дундаж 5.3, +0.5); AST дунджаар 0.2 (улирлын дундаж 0.2, улирлын түвшинд).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5.3 | 5.4 | 0.2 | 0.6 | 0.0 | 39.3% |
· лигийн жишиг
P49
Оноо / тоглолт · 5.3 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P93
Самбар / тоглолт · 5.4 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P10
Дамжуулалт / тоглолт · 0.2 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P28
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 39.3% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P27
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 93.1-р хувь · Зөрүү 35.3
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 10.3-р хувь · Зөрүү -51.8
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 26.7-р хувь · Зөрүү -22.4
| 10.24 | AUGM | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.18 | HERA | L · 55–62 | 20:37 | 7.0 | 7.0 | 0.0 | 3/6 | 5.0 | +4 | — | — |
| 10.18 | ANUB | L · 63–72 | 20:19 | 4.0 | 5.0 | 0.0 | 2/6 | 6.0 | -8 | — | — |
| 10.10 | NOVA | W · 65–64 | 15:05 | 2.0 | 4.0 | 1.0 | 1/5 | 3.0 | -12 | — | — |
| 10.10 | EART | L · 66–80 | 22:03 | 8.0 | 10.0 | 0.0 | 4/9 | 13.0 | -4 | — | — |
| 10.04 | HUMA | W · 59–55 | 12:45 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 3/6 | 4.0 | -10 | — | — |
| 09.26 | PLUT | L · 47–53 | 20:57 | 2.0 | 7.0 | 1.0 | 0/3 | 4.0 | +5 | — | — |
| 09.26 | NEPT | W · 62–60 | 20:44 | 6.0 | 7.0 | 0.0 | 2/4 | 9.0 | -3 | — | — |
| 09.20 | VENU | L · 59–63 | 15:54 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 4/6 | 12.0 | -7 | — | — |
| 09.13 | ERDE | W · 64–57 | 7:07 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 1/5 | -2.0 | -2 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 40.6% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P46
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 11 · 9-р сарын 20