Season 7 Regular
ГОВИЙН УЛИАС#16SF
7.5
4.8
1.0
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.25 | CHEF | W 71–65 | 2.0 | 2.0 | 1.0 |
| 10.25 | RIGS | W 64–54 | 12.0 | 5.0 | 1.0 |
| 10.17 | NAND | L 63–68 | 13.0 | 6.0 | 1.0 |
| 10.11 | MBDA | L 72–76 | 6.0 | 6.0 | 1.0 |
| 10.03 | ATLA | W 68–46 | 10.0 | 6.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 8.6 (улирлын дундаж 7.5, +1.1); REB дунджаар 5.0 (улирлын дундаж 4.8, +0.3); AST дунджаар 0.8 (улирлын дундаж 1.0, -0.2).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 7.5 | 4.8 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 53.1% |
· лигийн жишиг
P66
Оноо / тоглолт · 7.5 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P84
Самбар / тоглолт · 4.8 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P53
Дамжуулалт / тоглолт · 1.0 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P80
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 54.1% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P93
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 93.1-р хувь · Зөрүү 44.0
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 80.2-р хувь · Зөрүү 30.2
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
| 10.31 | PRIM | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.25 | CHEF | W · 71–65 | 20:48 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1/2 | 0.0 | +7 | — | — |
| 10.25 | RIGS | W · 64–54 | 20:43 | 12.0 | 5.0 | 1.0 | 6/12 | 11.0 | -1 | — | — |
| 10.17 | NAND | L · 63–68 | 20:18 | 13.0 | 6.0 | 1.0 | 4/8 | 12.0 | +9 | — | — |
| 10.11 | MBDA | L · 72–76 | 22:19 | 6.0 | 6.0 | 1.0 | 1/3 | 9.0 | 0 | — | — |
| 10.03 | OASI | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.03 | ATLA | W · 68–46 | 18:06 | 10.0 | 6.0 | 0.0 | 4/4 | 16.0 | +13 | 0 | 0 |
| 09.27 | BEAS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.19 | SUNS | W · 65–54 | 10:40 | 0.0 | 4.0 | 1.0 | 0/0 | 3.0 | +3 | — | — |
| 09.19 | ERKH | L · 62–65 | 17:15 | 7.0 | 3.0 | 2.0 | 1/5 | 8.0 | -14 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 59.9% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P74
Үр ашгийн үзүүлэлт · 9.1 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 13 · 10-р сарын 17