Season 7 Regular
ГОВИЙН УЛИАС#44SF
9.2
4.0
1.9
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | PRIM | W 77–62 | 3.0 | 4.0 | 2.0 |
| 10.25 | CHEF | W 71–65 | 20.0 | 6.0 | 1.0 |
| 10.25 | RIGS | W 64–54 | 6.0 | 3.0 | 3.0 |
| 10.17 | NAND | L 63–68 | 17.0 | 3.0 | 2.0 |
| 10.03 | OASI | W 73–66 | 4.0 | 5.0 | 3.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 10.0 (улирлын дундаж 9.2, +0.8); REB дунджаар 4.2 (улирлын дундаж 4.0, +0.2); AST дунджаар 2.2 (улирлын дундаж 1.9, +0.3).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9.2 | 4.0 | 1.9 | 2.0 | 0.1 | 55.6% |
· лигийн жишиг
P80
Оноо / тоглолт · 9.2 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P77
Самбар / тоглолт · 4.0 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P86
Дамжуулалт / тоглолт · 1.9 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P90
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 57.6% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P82
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 89.7-р хувь · Зөрүү 39.7
Үр ашгийн үзүүлэлт
Үр ашгийн үзүүлэлт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 86.2-р хувь · Зөрүү 34.5
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
| 10.31 | PRIM | W · 77–62 | 13:04 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 1/1 | 6.0 | +13 | — | — |
| 10.25 | CHEF | W · 71–65 | 28:00 | 20.0 | 6.0 | 1.0 | 9/13 | 25.0 | +7 | — | — |
| 10.25 | RIGS | W · 64–54 | 18:17 | 6.0 | 3.0 | 3.0 | 3/6 | 6.0 | +12 | — | — |
| 10.17 | NAND | L · 63–68 | 21:44 | 17.0 | 3.0 | 2.0 | 6/10 | 15.0 | +12 | — | — |
| 10.11 | MBDA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.03 | OASI | W · 73–66 | 25:36 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 2/8 | 7.0 | +13 | — | — |
| 10.03 | ATLA | W · 68–46 | 16:07 | 11.0 | 4.0 | 3.0 | 5/8 | 17.0 | +19 | 0 | 0 |
| 09.27 | BEAS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.19 | SUNS | W · 65–54 | 19:46 | 10.0 | 5.0 | 1.0 | 5/9 | 9.0 | +10 | — | — |
| 09.19 | ERKH | L · 62–65 | 12:29 | 2.0 | 4.0 | 0.0 | 1/3 | 3.0 | +5 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 57.2% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P86
Үр ашгийн үзүүлэлт · 11.1 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 20 · 10-р сарын 25
20+ оноо: 1