Season 7 Regular
NANDA ALIENS#17SF
4.8
5.0
0.2
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | MBDA | L 54–68 | 2.0 | 2.0 | 0.0 |
| 10.25 | OASI | L 77–87 | 2.0 | 5.0 | 0.0 |
| 10.25 | ATLA | W 78–58 | 4.0 | 8.0 | 0.0 |
| 10.17 | GOVI | W 68–63 | 8.0 | 7.0 | 1.0 |
| 10.11 | ERKH | L 59–70 | 5.0 | 3.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 4.2 (улирлын дундаж 4.8, -0.6); REB дунджаар 5.0 (улирлын дундаж 5.0, улирлын түвшинд); AST дунджаар 0.2 (улирлын дундаж 0.2, улирлын түвшинд).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 4.8 | 5.0 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 37.3% |
· лигийн жишиг
P45
Оноо / тоглолт · 4.8 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P89
Самбар / тоглолт · 5.0 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P10
Дамжуулалт / тоглолт · 0.2 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P22
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 37.3% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P16
Мэдээ
AnuUjin
hamgiin shildeg n
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 88.8-р хувь · Зөрүү 31.0
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 10.3-р хувь · Зөрүү -51.8
Жинхэнэ шидэлтийн хувь
Жинхэнэ шидэлтийн хувь нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 16.4-р хувь · Зөрүү -32.7
| 10.31 | MBDA | L · 54–68 | 11:20 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 1/2 | 2.0 | -7 | — | — |
| 10.25 | OASI | L · 77–87 | 18:36 | 2.0 | 5.0 | 0.0 | 1/8 | -1.0 | -6 | — | — |
| 10.25 | ATLA | W · 78–58 | 11:20 | 4.0 | 8.0 | 0.0 | 1/6 | 8.0 | +8 | — | — |
| 10.17 | GOVI | W · 68–63 | 20:15 | 8.0 | 7.0 | 1.0 | 4/8 | 14.0 | +12 | — | — |
| 10.11 | ERKH | L · 59–70 | 19:50 | 5.0 | 3.0 | 0.0 | 2/3 | 7.0 | -5 | — | — |
| 10.11 | SUNS | W · 76–62 | 13:42 | 6.0 | 3.0 | 1.0 | 3/8 | 5.0 | +6 | — | — |
| 10.03 | STEP | W · 76–72 | 7:50 | 4.0 | 6.0 | 0.0 | 2/7 | 5.0 | -9 | — | — |
| 09.27 | PRIM | W · 71–67 | 15:31 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 5/9 | 11.0 | -13 | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 70–67 | 10:39 | 2.0 | 7.0 | 0.0 | 1/2 | 10.0 | +4 | — | — |
| 09.19 | RIGS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 37.9% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P54
Үр ашгийн үзүүлэлт · 6.8 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 10 · 9-р сарын 27