Season 7 Regular
3.1
3.4
1.1
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | PRIM | W 77–62 | 3.0 | 8.0 | 0.0 |
| 10.25 | CHEF | W 71–65 | 0.0 | 1.0 | 2.0 |
| 10.25 | RIGS | W 64–54 | 2.0 | 7.0 | 1.0 |
| 10.17 | NAND | L 63–68 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
| 10.03 | OASI | W 73–66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 1.0 (улирлын дундаж 3.1, -2.1); REB дунджаар 3.6 (улирлын дундаж 3.4, +0.2); AST дунджаар 0.6 (улирлын дундаж 1.1, -0.5).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 3.1 | 3.4 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 38.2% |
· лигийн жишиг
P31
Оноо / тоглолт · 3.1 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P68
Самбар / тоглолт · 3.4 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P60
Дамжуулалт / тоглолт · 1.1 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P57
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 47.1% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P39
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 31.0-р хувь · Зөрүү -24.2
| Г10.31 | PRIM | W · 77–62 | 13:18 | 3.0 | 8.0 | 0.0 | 1/2 | 10.0 | +14 | — | — |
| Г10.25 | CHEF | W · 71–65 | 12:13 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 0/0 | 3.0 | +1 | — | — |
| Г10.25 | RIGS | W · 64–54 | 8:00 | 2.0 | 7.0 | 1.0 | 1/3 | 9.0 | +9 | — | — |
| Г10.17 | NAND | L · 63–68 | 8:00 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0/4 | -5.0 | -14 | — | — |
| Г10.11 | MBDA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| Г10.03 | OASI | W · 73–66 | 8:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | -1.0 | -8 | — | — |
| Г10.03 | ATLA | W · 68–46 | 10:20 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 2/4 | 6.0 | +9 | 0 | 0 |
| 09.27 | BEAS | W · 91–68 | 15:11 | 10.0 | 4.0 | 2.0 | 4/11 | 7.0 | +13 | — | — |
| Г09.19 | SUNS | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| Г09.19 | ERKH | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 45.6% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P42
Үр ашгийн үзүүлэлт · 5.0 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 10 · 9-р сарын 27