Season 7 Regular
2.1
2.7
1.6
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | MBDA | L 54–68 | 3.0 | 1.0 | 1.0 |
| 10.25 | OASI | L 77–87 | 0.0 | 2.0 | 5.0 |
| 10.17 | GOVI | W 68–63 | 2.0 | 3.0 | 2.0 |
| 10.11 | ERKH | L 59–70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 10.11 | SUNS | W 76–62 | 0.0 | 3.0 | 4.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 1.0 (улирлын дундаж 2.1, -1.1); REB дунджаар 1.8 (улирлын дундаж 2.7, -0.9); AST дунджаар 2.4 (улирлын дундаж 1.6, +0.8).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 2.1 | 2.7 | 1.6 | 0.8 | 0.0 | 38.1% |
· лигийн жишиг
P22
Оноо / тоглолт · 2.1 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P47
Самбар / тоглолт · 2.7 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P78
Дамжуулалт / тоглолт · 1.6 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P50
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 45.2% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P34
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 78.4-р хувь · Зөрүү 16.3
Оноо / тоглолт
Оноо / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 22.4-р хувь · Зөрүү -32.8
Үр ашгийн үзүүлэлт
Үр ашгийн үзүүлэлт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 32.8-р хувь · Зөрүү -18.9
| 10.31 | MBDA | L · 54–68 | 13:45 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1/1 | 6.0 | -9 | — | — |
| 10.25 | OASI | L · 77–87 | 17:10 | 0.0 | 2.0 | 5.0 | 0/1 | 5.0 | +1 | — | — |
| 10.25 | ATLA | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 10.17 | GOVI | W · 68–63 | 9:41 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 1/2 | 6.0 | -6 | — | — |
| 10.11 | ERKH | L · 59–70 | 8:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | -1.0 | -4 | — | — |
| 10.11 | SUNS | W · 76–62 | 12:18 | 0.0 | 3.0 | 4.0 | 0/1 | 3.0 | +9 | — | — |
| 10.03 | STEP | W · 76–72 | 12:58 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 2/2 | 7.0 | +8 | — | — |
| 09.27 | PRIM | W · 71–67 | 17:26 | 1.0 | 9.0 | 0.0 | 0/3 | 4.0 | +11 | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 70–67 | 13:25 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1/3 | 3.0 | +5 | — | — |
| 09.19 | RIGS | L · 71–75 | 16:17 | 4.0 | 5.0 | 1.0 | 2/4 | 2.0 | -1 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 42.8% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P33
Үр ашгийн үзүүлэлт · 3.9 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 5 · 10-р сарын 3