Season 7 Regular
9.8
6.3
0.7
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.31 | MBDA | L 54–68 | 5.0 | 10.0 | 1.0 |
| 10.25 | OASI | L 77–87 | 16.0 | 5.0 | 1.0 |
| 10.25 | ATLA | W 78–58 | 9.0 | 6.0 | 0.0 |
| 10.17 | GOVI | W 68–63 | 12.0 | 4.0 | 1.0 |
| 10.11 | ERKH | L 59–70 | 13.0 | 8.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 11.0 (улирлын дундаж 9.8, +1.2); REB дунджаар 6.6 (улирлын дундаж 6.3, +0.3); AST дунджаар 0.6 (улирлын дундаж 0.7, -0.1).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 9.8 | 6.3 | 0.7 | 1.2 | 0.6 | 41.3% |
· лигийн жишиг
P84
Оноо / тоглолт · 9.8 (суурь 6.2)
· лигийн жишиг
P97
Самбар / тоглолт · 6.3 (суурь 3.1)
· лигийн жишиг
P35
Дамжуулалт / тоглолт · 0.7 (суурь 1.2)
· лигийн жишиг
P53
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 46.0% (суурь 45.2%)
· лигийн жишиг
P60
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
Самбар / тоглолт
Самбар / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 96.6-р хувь · Зөрүү 38.8
Үр ашгийн үзүүлэлт
Үр ашгийн үзүүлэлт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс өндөр байна.
Лигийн 81.9-р хувь · Зөрүү 30.2
Дамжуулалт / тоглолт
Дамжуулалт / тоглолт нь ижил тэмцээний суурь үзүүлэлтээс доогуур байна.
Лигийн 34.5-р хувь · Зөрүү -27.6
| 10.31 | MBDA | L · 54–68 | 22:27 | 5.0 | 10.0 | 1.0 | 0/5 | 10.0 | -8 | — | — |
| 10.25 | OASI | L · 77–87 | 22:54 | 16.0 | 5.0 | 1.0 | 5/11 | 15.0 | -9 | — | — |
| 10.25 | ATLA | W · 78–58 | 16:37 | 9.0 | 6.0 | 0.0 | 4/8 | 10.0 | +19 | — | — |
| 10.17 | GOVI | W · 68–63 | 17:52 | 12.0 | 4.0 | 1.0 | 4/7 | 12.0 | -11 | — | — |
| 10.11 | ERKH | L · 59–70 | 24:00 | 13.0 | 8.0 | 0.0 | 5/11 | 10.0 | -21 | — | — |
| 10.11 | SUNS | W · 76–62 | 14:35 | 6.0 | 5.0 | 1.0 | 2/4 | 7.0 | +4 | — | — |
| 10.03 | STEP | W · 76–72 | 28:00 | 8.0 | 10.0 | 0.0 | 1/3 | 13.0 | +2 | — | — |
| 09.27 | PRIM | W · 71–67 | 18:30 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 0/5 | 2.0 | -8 | — | — |
| 09.19 | CHEF | W · 70–67 | 24:00 | 18.0 | 4.0 | 0.0 | 7/16 | 14.0 | 0 | — | — |
| 09.19 | RIGS | L · 71–75 | 23:19 | 14.0 | 10.0 | 2.0 | 5/8 | 20.0 | 0 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 51.2% (суурь 47.8%)
· лигийн жишиг
P82
Үр ашгийн үзүүлэлт · 10.3 (суурь 6.5)
Онооны карьерийн дээд: 18 · 9-р сарын 19